Ремонт, технічне обслуговування та опосвідчення ємностей і запірно-запобіжної арматури вагонів-цистерн

      Безпека перевезень – це належний рівень технічного стану рухомого складу.

  АТ "Укрспецтрансгаз" здійснює всі види ремонту, технічного обслуговування і опосвідчення ємностей та запірно-запобіжної арматури залізничних вагонів-цистерн моделей 903Р, 908Р, 15-1519, 15-1519-01(02), 15-1780.

      Роботи проводяться на ремонтно-випробувальній базі Товариства в м. Долина.

      Основні види робіт:

  • дегазація, продувка інертним газом (азот), пропарка, очищення, ремонт встановленого обладнання, внутрішні та зовнішні огляди, гідравлічні випробування надлишковим тиском котлів вагонів-цистерн;
  • профілактичний ремонт, ревізія та випробування запірно-запобіжної арматури вагонів-цистерн.  

  Всі види робіт виконуються висококваліфікованим персоналом підприємства за допомогою сучасного технологічного та енергозберігаючого обладнання провідних виробників світу.

  Лабораторія АТ "Укрспецтрансгаз" по випробуванню запірно-запобіжної арматури, напірних рукавів та засобів індивідуального захисту атестована на технічну компетентність при проведенні вимірювань та відповідає вимогам ДСТУ ISO 10012:2005 «Системи керування вимірюванням. Вимоги до процесів вимірювання та вимірювального обладнання».

   Товариство пройшло сертифікаційний аудит розробленої та впровадженої інтегрованої системи менеджменту відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги», ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування» та ISO 45001:2018 «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування».