Перевезення скраплених вуглеводневих газів, нафтохімічних вантажів та мінеральних добрив

     Акціонерне товариство «Укрспецтрансгаз» - підприємство в структурі НАК «Нафтогаз України», з багаторічним досвідом надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів, нафтохімічних вантажів та мінеральних добрив власними залізничними вагонами-цистернами споживачам в Україні та за кордоном .

    Підприємство є одним із найбільших операторів залізничних перевезень скрапленого газу, що здійснюється територією України, країн Балтії та Східної Європи.

      Рухомий склад – залізничні вагони-цистерни моделей : 903Р, 908Р,15-1519,15-1780.

  Однією з конкурентних переваг підприємства є наявність власної атестованої, технічно переоснащеної та модернізованої ремонтно-випробувальної бази в м. Долина , де проводиться обслуговування вагонів-цистерн, внутрішній огляд та гідравлічні випробування.

    Використання найсучаснішого обладнання та технологій, виконання робіт висококваліфікованим та досвідченим персоналом гарантує безпеку перевезень вантажів власними вагонами-цистернами Товариства.

   Наявний на підприємстві комплекс обладнання, споруд, тензометричних ваг дає можливість виконання будь-яких робіт з технологічного та аварійного переливу СВГ.